Srpen 2016


Blend #12: Margot Robbie

16. srpna 2016 v 15:13 | Sharon Keith |  Blendy

Playlist 0.7: nejlepší covery

11. srpna 2016 v 15:21 | Sharon Keith |  Playlist

Podle mě neexistuje člověk, který by neměl rád hudbu. Nebo alespoň nikoho takového neznám. Někdo jí podléhá až natolik, že se hudbou živí, jinému stačí jako koníček, kterým si bude zpříjemňovat chvíle volného času.

Když jsem se nad tím zamyslela, došlo mi, kolik hudebníků vlastně znám a jaké množství písniček mi koluje ve všech možných zařízeních a aplikacích. Taky jsem si všimla, že poměrně velkou část kromě všelijakých světových umělců a jejich expresí tvoří i covery méně známých, někdy až amatérských zpěváků, jejichž snaživost je buď (podle mě) nedoceněná a nebo o nich málokdo slyšel. Proto jsem se rozhodla to (aspoň trochu) změnit a seznámit vás s několika mými favority, kteří určitě stojí za chvilku věnovaného času a poslechu. Ráda takovéhle věci srovnávám a řekla bych, že některé coververze se poslouchají líp, než originály.
Tak schválně, kterému podlehnete vy?

Oddělovače #2

7. srpna 2016 v 14:00 | Sharon Keith |  Oddělovače

Prázdninová akce: grafika na přání

3. srpna 2016 v 17:44 | Sharon Keith |  Novinky

Jelikož jsou prázdniny a já mám teď na všechno víc času, rozhodla jsem se v rámci blogu otevřít jakési rádoby objednávky grafiky. Avšak nebude to probíhat stylem, na který je asi většina zvyklá.

Většinou pod články s volnou grafikou je vložena anketa, kde můžete hlasovat, jaký typ grafiky byste tu uvítali. Z výsledků oné ankety vidím, že největší zájem je o grafiku, která by vám pomohla, doplňovala vaše články, tj. oddělovače, editorialy a různé popisky do článků. Většinou je ale těžké vymyslet použitelné téma, kterým bych se zavděčila více lidem. Třeba grafika s růzými celebritami se dělá poměrně snadno, ale předpokládám, že jí nevyužijí ti, kteří o daném člověku blog vůbec nemají. Proto je cílem tohohle článků udělat takový "průzkum", na jehož základě bych se ráda pokusila vyjít vstříc většině.