Prosinec 2015

Avatary #8: Marilyn Monroe

28. prosince 2015 v 22:09 | Sharon Keith |  Avatary

TOP 10 #4: (vánoční) pohádky

23. prosince 2015 v 19:31 | Sharon Keith |  TOP 10

Taky už ve vzduchu začínáte cítit tu vánoční atmosféru? Vůně cukroví, jehličí (tu mám teda asi nejradši), bramborového salátu... A lavina vánočních článků všeho druhu všude, kam se člověk podívá
A jelikož Vánoce už pomalu (nebo spíš rychlejš, než jsem čekala) klepou na dveře, rozhodla jsem se v rámci vytvoření si vánoční nálady dát dohromady alespoň pár "vánočních" článků (a nebo klasicky, jak se znám, bude ta maximální horní hranice 'jeden článek za měsíc'), abych šla s davem (a držela se blogových norem které si o Vánoce vánoční články očividně žádají).
Recept na perníčky by sice asi byl dost vánoční, ale v podstatě nicneříkající, takže se k tomu postavím trochu jinak.
Co vás jako první napadne, když se řeknou Vánoce? Mě pohádky (dobře, možná hned po tom, co mi jako první hlavou probleskne 'jídlo'...). Bez pohádek by to snad ani nebyly správný Vánoce. Kdykoliv zapnu televizi, reklamy na štědrovečerní program jimi hojně oplývají. A jelikož já se o Vánocích v rámci pohádek ráda vracím do mladších let, rozhodla jsem se, že se pokusím sepsat svých 10 nejoblíbenějších. Musím teda říct, že to bylo těžší než jsem si myslela, ale nakonec jsem se i dobrala konce. A ačkoliv nemám moc v lásce pohádky tohohle století, podařilo se mi do seznamu zahrnout i pár těch "novějších".

Blend #8: Lana (C.J.Perry)

14. prosince 2015 v 14:55 | Sharon Keith |  Blendy